Massaguacu Beach House
135 m² Massaguacu Beach House tilbyder god indkvartering i Caraguatatuba. Der er et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.
Praia de Tabatinga ligger 4 km derfra, og Praia do Tombo Massaguacu 600 m fra feriehus indlogering. Gæsterne kan nyde bekvem beliggenhed nær ved et busstoppested. 7 minutters gåtur tager gæsterne til dessert restaurant Sorveteria Ponto 10. Du kan komme til Praia da Cocanha om få minutter i bil.
Et køleskab og køkkenudstyr findes også i køkkenet.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Vask på værelset
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Massaguacu Beach House villa?
Gæster på Massaguacu Beach House villa kan parkere deres bil i gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Sao Jose Dos Campos fra Massaguacu Beach House villa?
Der er 100 km mellem Sao Jose Dos Campos og Massaguacu Beach House villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Massaguacu Beach House villa?
Massaguacu Beach House villa accepterer betalingsmetoder som Hipercard, Maestro og Diners Club. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?
Du kan bo på denne feriehus med dit kæledyr.